Teenused

Pulbervärvimine

— Pulbervärvitakse enamasti metallesemeid kuid on võimalik värvida ka klaasi, keraamikat, puitu jne.

Pulbervärvimise tehnoloogia on lahustivaba seega on pulbervärvimine keskkonnasõbralik.

Pulbervärvimise eelised teiste tehnoloogiate ees:

Meie pulbervärvime metallesemeid mille mõõdud ei ületa: 3010x1500x2350mm

Nt. erinevate sõidukite alusvankri osad, sillatalad, õõtshoovad, pidurisadulad, vedrud jne.

Autode, mootorrataste ja muude sõidukite veljed mootorratta raamid, jalgratta raamid, kahvlid, traktorite ja muu rasketehnika osad.

Majapidamises kasutatavad metallesemed nagu metallriiulid, tooli- ja lauajalad, nagid, lingid, torud, lambikuplid, erinevate kodumasinate metalldetailid jne.

Ehitusvaldkonnas kasutatavad elemendid: erinevad metallprofiilid, konstruktsioonid, plekid, tööriistad, piirdeaiad, postid, talad jne.

Tänu laiale värvivalikule ja erinevatele läikeastmetele on võimalik võimalik saavutada erinevaid pinnastruktuure, tekstuure ja effekte.

Olemas on ka kuumakindel värv millega värvitakse kuumas keskkonnas kasutatavaid detaile nagu nt. väljalaskekollektorid, turbod jne.

Küsi personaalset pakkumist leiame teile parima lahenduse!

enne_veljedpärast_veljed

Velgede värvimine

—   Teeme teie vanad veljed uueks

Velgede värvimine pulbervärviga on kõige soodsam, vastupidavam ja kiirem viis velgede taastamiseks. Enne värvimist puhastame veljed liiva- või klaasipurupritsiga ning seejärel kruntvärvime, lihvime, värvime ja lakime.

Liivaprits

—   Vajadusel teostame enne renoveerimist

Liivapritsitöid teostatakse põhiliselt enne renoveerimist erinevate pindade puhastamiseks ja metalli karestamiseks enne värvimist, tänu millele haakub värv pinnaga paremini. Samuti on soovituslik teostada liivapritsitöid enne rasketehnika (haagised, ekskavaatorid, mahutid jms) värvimist, et pikendada nende eluiga. Lisaks liivale on võimalik puhastada detaile ka klaasipuruga, soodaga või klaaskuuliga. Liiva kasutamine on soodsaim ning tihtipeale tõhusaim viis tugevate pindade ning metallide puhastamiseks.

Transport

—   Toome ja viime teie elemendid

Pakume soovi korral ka velgede ja muude väiksemate detailide transporti Tallinna piires.

Küsi pakkumist täna